Niezwykłe Mikołajki przeżyli uczniowie klasy III gimnazjum uczestnicząc 6 grudnia w warsztatach florystycznych, które poprowadziła Pani Karolina Kowalczyk. Pani Karolina postanowiła podzielić się swoim doświadczeniem zawodowym w dziedzinie florystyki i zaciekawić młodzież wykonywaną przez siebie pracą. Zdradziła kilka tajników zawodu, pokazała mnóstwo sposobów wykonania ciekawych dekoracji i ozdób świątecznych. Pod jej okiem i kierując się jej dokładnymi wskazówkami, każdy z uczniów wykonał swoją własną dekorację. Powstał w ten sposób niesamowity zestaw stroików świątecznych. W trakcie warsztatów trzecioklasiści zmienili się w prawdziwych artystów. Prowadząca spotkanie stworzyła wspaniałą, świąteczną atmosferę. Pani Karolina przyniosła ze sobą mnóstwo różnorodnych materiałów i prawdziwy zapach lasu, co razem wytworzyło magiczną atmosferę całego wydarzenia. W magię tworzenia zaangażowali się zarówno uczniowie jak i nauczyciele. Wszyscy jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Kowalczyk za inicjatywę, natchnienie i poświęcony czas, i z przyjemnością przyznajemy jej tytuł „Rodzic z klasą”!