Najlepszym sposobem na długie jesienno - zimowe wieczory jest spotkanie z przyjaciółmi i wspólne gry i zabawy. O tym przekonali się uczniowie naszej szkoły, którzy uczestniczyli w andrzejkowej nocy w szkole. To już ósma odsłona takiej nietypowej akcji w murach naszej szkoły. Nauczyciele, absolwenci i uczniowie najstarszych klas miło wspominają m. in. noc matematyczną z wampirami, noc z gwiazdami, noc z Unią Europejską, bajkową noc, noc patriotyczną, filmową, sportową czy noc z pasją. Na tegoroczną noc andrzejkową z 23 na 24 listopada przybyli uczniowie klasy VI i VII szkoły podstawowej oraz II i III gimnazjum. W godzinach od 18.00 do 6 rano naprawdę mieli co robić! Noc zaczęła się z przytupem - dyskoteką szkolną. Później uczniowie podzieleni na grupy mogli uczestniczyć w warsztatach: kulinarnych, gry na gitarze i doświadczalnych związanych ze składaniem modeli poruszanych przez wytwarzaną czystą energię. Na miłośników śpiewu czekała sala karaoke, a na miłośników  zagadek turniej KAHOOT. Ponieważ wśród naszej młodzieży jest dużo zapalonych sportowców, więc nie mogło się obejść bez turnieju piłki  nożnej i siatkówki.  Po tak wyczerujących zajęciach wszyscy spotkali się na sali gimnastycznej by do rana spokojnie pogawędzić. I kto tu nie lubi szkoły?