W środę, 27 września odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie klas IV – VII szkoły podstawowej oraz II i III gimnazjum głosowali na swoich kandydatów. Wybory poprzedzała Kampania Wyborcza – każdy kandydat przygotował swój plakat reklamowy, w którym krótko opisał siebie oraz swoje pomysły, które chciałby zrealizować działając w samorządzie. Wielu uczniów - wyborców czynnie zaangażowało się  w kampanię, m. in. uczniowie klasy V, którzy przygotowali flagi oraz hasła reklamowe dla kandydatów, którzy zyskali ich poparcie.

Walka o władzę w szkole była bardzo wyrównana. Niemal tę samą liczbę głosów zdobyli: Adam Misiek z klasy III gimnazjum, który ostatecznie wygrał i został przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego oraz Sandra Strzelczak, która będzie pełniła funkcję zastępcy.

W roku szkolnym 2017/2018 skład Samorządu Uczniowskiego przedstawia się następująco:

przewodniczący:      Adam Misiek, klasa III gimnazjum

zastępca:                  Sandra Strzelczak, klasa III gimnazjum

skarbnik:                   Weronika Strączkowska, klasa V

sekretarz:                  Julia Błaszczyk, klasa III gimnazjum

Opiekę nad Samorządem Uczniowskim będą pełniły panie Daria Kwapisz i Iwona Grobelna.