W czwartek 27 października w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Przygodzicach odbyła się Gala Stypendialna - wręczenie Stypendium Wójta Gminy Przygodzice uczniom, którzy osiągnęli w danym roku szkolnym bardzo wysokie wyniki w nauce, byli laureatami konkursów przedmiotowych, otrzymali maksymalny wynik na egzaminie ósmoklasisty czy zajęli medalowe miejsca w zawodach sportowych co najmniej na szczeblu wojewódzkim.

Z naszej szkoły to zaszczytne wyróżnienie z rąk wójta Krzysztofa Rasiaka otrzymało aż 10. uczniów z klas IV - VI:

Oliver Bona, Hubert Nicpoń, Aleksander Strzelczak, Natalia Marczak, Aleksandra Nawrocka, Paweł Wala, Gabriela Maciaszek, Oliwia Marczak, Wojciech Nowak, Stanisław Sufryd

oraz 11. uczniów z klas VII - VIII:

Amelia Banasiak, Michalina Wróbel, Zofia Ławniczak, Solomiia Shavarska, Aleksandra Kupijaj, Michał Cegła, Amelia Kucharska, Joanna Piasecka, Filip Szczepaniak, Oliwia Jendrasik, Piotrs Płomiński.

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym uczniom za ich ciężką pracę i rozwijanie swoich pasji i zainteresowań, ich rodzicom za codzienny trud wychowawczy oraz nauczycielom, którzy przyczynili się do osiągnięcia tak wspaniałych efektów edukacyjno - wychowawczych.

Szczegółowy opis wydarzenia i fotorelacja znajdują się na stronie Gminy Przygodzice - link tutaj

• gala_stypendialna_1
  • gala_stypendialna_10