Drodzy Uczniowie,

nauka w szkole podstawowej to jeden z najwspanialszych okresów w życiu każdego człowieka. To nie tylko czas wytężonej pracy, ale nawiązywania przyjaźni, poznawania świata i odkrywania jego tajemnic, to czas zabawy oraz radośnie spędzanych chwil. Żywimy nadzieję, że ten rok taki właśnie będzie.

Dyrektor szkoły i nauczyciele serdecznie zapraszają Was na rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022, które odbędzie się 1 września 2021 roku. Przypominamy, że w szkole nadal obowiązują procedury bezpieczeństwa związane z pandemią COVID-19. Do szkoły może przyjść tylko zdrowy uczeń. Przy wejściu należy zdezynfekować ręce. W przestrzeniach wspólnych obowiązuje noszenie maseczek i zachowanie dystansu.

Uwaga!

Ze względu na prowadzone w rejonie szkoły prace budowlane korzystamy tylko z wejścia od ul. Kościelnej.

By bezpiecznie rozpocząć naukę, inauguracja odbędzie się według następującego harmonogramu:

KLASA

od ul. Kościelnej – przy sali gimnastycznej

SALA NR 14

od ul. Kościelnej przy sali gimnastycznej

Uczniowie klasy I przychodzą w dniu 1 września do szkoły w towarzystwie rodzica/opiekuna.

W dniu rozpoczęcia wychowawcy klas zapoznają uczniów z procedurami bezpieczeństwa, planem lekcji, zasadami organizacji pracy szkoły

Uczniowie otrzymują podręczniki szkolne (proszę zabrać plecaki do spakowania książek).

Bardzo proszę o punktualność i korzystanie z wyznaczonych wejść przy wchodzeniu do budynku szkolnego.

Do zobaczenia w szkole