1 czerwca - Dzień Dziecka - to w naszej szkole zawsze miły czas poświęcony na integrację, zabawy, wspólne gry i spacery. W tym roku dzień szczególny, dzień powrotu uczniów do szkoły po ponad rocznym zdalnym nauczaniu. Z pewnymi obawami spotkaliśmy się w klasach, zastanawiając się, jak będzie wyglądała realna szkoła i spotkanie z koleżankami i kolegami. Na szczęście obawy i nieśmiałość poszły w zapomnienie, a wspólnie spędzony czas dał nam wiele radości. Pamiętając nadal o reżimie sanitarnym każda klasa świętowała na swój sposób. Był rajd rowerowy, spacer na lody, ognisko i zabawy na placu przy OSP a także turniej szachowy, gry planszowe i potyczki sportowe. Dzięki niezastąpionej Radzie Rodziców było też smacznie - każda klasa oraz grupy przedszkolne zostały poczęstowane pyszną pizzą i sokiem. Cieszymy się, że znów jesteśmy w szkole!

Warning: No images in specified directory. Please check the directory!

Debug: specified directory - https://zs-wysockomale.edu.pl/images/photo/202_21/DzienDziecka