Ogłoszenie wyników XVIII edycji Gminnego konkursu Uzależnieniom stop dla uczniów klas VII Szkół Podstawowych z terenu gminy Przygodzice.

Do konkursu pt. „ Uzależnieniom stop”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa im. Kardynała Karola Wojtyły w Chynowej we współpracy z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Przygodzicach, opiekun czuwający nad przebiegiem konkursu Lidia Szewczyk zakwalifikowała dwie prace uczennic z klasy VII : Joanny Piaseckiej i Oliwii Jendrasik. Dziewczęta w bardzo ciekawy i oryginalny sposób przedstawiły tematykę uzależnień według własnego pomysłu proponując ilustracje i hasło w formie plakatu. Uczennice uzyskały następujące wyniki w konkursie :

Joanna Piasecka zajmując II miejsce i Oliwia Jendrasik otrzymując nagrodę i dyplom za uczestnictwo w konkursie.

Bardzo dziękujemy za wkład pracy, zaangażowanie i udział w konkursie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszy sukcesów.