WEŹ UDZIAŁ W SZKOLNYM KONKURSIE NA PROJEKT NAJPIĘKNIEJSZEJ OKŁADKI LUB ILUSTRACJI Z ULUBIONEJ KSIĄŻKI !

Realizacja konkursu w ramach projektu Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Kategorie wiekowe:
szkoła podstawowa kl. I-III

Zasady uczestnictwa:

1. Prace konkursowe muszą być pracami własnymi.
  2. Uczestnik konkursu ma za zadanie zaprojektować (narysować) okładkę lub ilustrację z swojej ulubionej książki.
  3. Zdjęcie rysunku w formacie dowolnym należy wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jury weźmie pod uwagę:
- zgodność rysunków z tematem konkursu (projekt okładki lub ilustracji ulubionej książki),
- technikę wykonania,
- estetykę wykonania,
- samodzielność oraz oryginalność pomysłu.

Termin dostarczenia rysunków: do 18 grudnia 2020 r.

1. Wyniki Konkursu będą podane do wiadomości uczestników do dnia 23 grudnia 2020 r. na stronie internetowej szkoły.
  2. Laureaci I, II i III miejsca otrzymają nagrody.
  3. Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną wyeksponowane na szkolnej stronie internetowej.