Święto Projektów Edukacyjnych 2017

    Praca metodą projektu nazywana jest "królową metod". Jest również obowiązkowym wymogiem dla uczniów gimmnazjum, którzy w kilkuosobowych zespołach planują i realizują zadania z różnych przedmiotów, Ważne jest to, że uczniowie pracują w grupie ucząc się współpracy i samodzielności.   Dnia 7 czerwca 2017 roku, między godziną 9.00 a 13.00,  w naszej szkole odbyły się prezentacje projektów edukacyjnych w wykonaniu uczniów klasy II gimnazjum. Na sali zebrali się uczniowie gimnazjum oraz klasa VI szkoły podstawowej wraz z panią Dyrektor i nauczycielami. Główną prowadzącą była Sandra Strzelczak. Zaprezentowane projekty okazały się bardzo interesujące, Każdy zespół w kreatywny sposób postarał się przedstawić wyniki swojej pracy.  Uczniowie słuchali się nawzajem z zainteresowaniem i z pewnością poszerzyli swoją wiedzę i umiejetności w zakresie następujących przedmiotów:

 1.Historia;  ,,Historia jest ciekawa  a my wyciągamy z niej wnioski”

Opiekun: Izabela Krysik

2. Geografia; ,,Dlaczego Ziemia się trzęsie i wybuchają wulkany”

Opiekun: Dorota Kittler

3. Język niemiecki; ,,Uczymy się przez uczenie innych”

Opiekun: Iwona Grobelna

4. Wychowanie fizyczne; ,,Multimedialne zasady gry”

Opiekun: Łukasz Pawlak

5. Język polski; ,,Wybrane biografie polskich pisarzy”

Opiekun: Hieronim Duczmal

6. Język angielski; ,,Przedziwne zwyczaje Brytyjczyków”

Opiekun: Justyna Perz

7. Zajęcia artystyczne; ,,TV Szkoła”

Opiekun: Piotr Szkudlarek

8. Biologia/Chemia;  ,,Zdrowy styl życia”

Opiekun: Marek Pawlicki

 Zobacz zdjęcia 

 
Jesteś tutaj: Strona główna