Drodzy Uczniowie !

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a wraz z nimi czas śpiewania, tak ulubionych przez nas wszystkich kolęd i pastorałek. Zachęcam Was do zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych i do uczestnictwa w konkursie Zaśpiewajmy Maleńkiemu Ci z Was, którzy zdecydują się wziąć udział w konkursie, proszeni są o przesłanie nagrania prezentującego śpiew trzech zwrotek wykonywanej przez Was dowolnej kolędy lub pastorałki. Dopuszcza się możliwość wykorzystania podkładu muzycznego, ale nie jest to warunek konieczny konkursu.

Jury oceniać będzie występy w trzech kategoriach:

• Kategoria I – klasy IV – VIII
  • Kategoria II – klasy I – III
  • Kategoria III – Przedszkole i grupa zero

Swoje nagrania przesyłać możecie drogą elektroniczną na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pośrednictwem aplikacji Messenger na konto Ewa Cieluch. Termin nadsyłania nagrań upływa z dniem 15 grudnia 2020 r. Lista zwycięzców pojawi się na stronie internetowej naszej szkoły najpóźniej 22 grudnia 2020 r.