WIZYTA W SCHRONISKU

  

W piątek 16 czerwca grupa 14 wolontariuszy Szkolnego Wolontariatu „Wystarczy Chcieć” odwiedziła Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Wysocku Wielkim. Była to ostatnia okazja w tym roku szkolnym na spacer z naszymi ulubieńcami. Najmłodsi wolontariusze, którzy wybrali się tam po raz pierwszy zostali przeszkoleni przez pracowników schroniska, żeby spacery przebiegały bezpiecznie. Nasi czworonożni przyjaciele zostali też obdarowani karmą zebraną w naszej szkole.

Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do częstych odwiedzin w schronisku i podarowania bezdomnym zwierzakom odrobiny swojego czasu. Możemy też pomagać udostępniając informacje zamieszczane przez wolontariuszy schroniska na facebook’u i zachęcać w ten sposób inne osoby do adopcji przebywających tam psów i kotów:  https://www.facebook.com/search/top/?q=schronisko%20ostr%C3%B3w

 Zobacz zdjęcia 

 
Jesteś tutaj: Strona główna Organizacje Wolontariat WIZYTA W SCHRONISKU