NOWE KSIĄŻKI W NASZEJ BIBLIOTECE

O prawie trzysta pozycji książkowych wzbogacił się nasza szkolna biblioteka. W ramach współpracy z Narodowym Programem Rozwoju Czytelnictw zakupiono nowe książki za 5 tysięcy złotych. Każdy uczeń naszej szkoły, od pierwszoklasisty do ósmoklasisty, znajdzie coś dla siebie. Wśród książek wiele nowości i bestsellerów. Na bibliotecznych półkach odnaleźć można: biografie, powieści, tomy wierszy, bajki dla dzieci, książki polsko-angielskie, reportaże, dzieła historyczne, utwory fantasy i fantastycznonaukowe, dzieła filozoficzne.

W ramach współpracy z Narodowym Programem Rozwoju Czytelnictw w tym roku szkolnym zaplanowano wiele projektów czytelniczych, akcji promujących czytelnictwo
i konkursów. Działania prowadzone będą w trzech kategoriach wiekowych: klasy I-III, klasy IV-VI oraz VII-VIII.