Szanowni Państwo Rodzice !

Drodzy Uczniowie!

Z ogromną radością powitamy Wszystkich Uczniów i Przedszkolaków w progach naszej szkoły w dniu 1 września 2020 r. Bardzo nam brakowało bezpośredniego kontaktu z naszymi Uczniami, Przedszkolakami oraz Państwem!

Sytuacja epidemiczna w naszym kraju, sprawia, że wszyscy jesteśmy zobowiązani przestrzegać zasad higieny i procedur ograniczających ryzyko zarażenia koronawirusem. W trosce o naszych uczniów i pracowników, na podstawie wytycznych MEN, GIS i MZ jako dyrektor szkoły odpowiedzialny za zapewnienie bezpiecznych warunków do nauki i pracy, wdrożyłam wiele procedur postępowania i zachowania w sytuacjach szkolnych. Te, które dotyczą organizacji pracy szkoły, bezpieczeństwa dzieci zostaną zamieszczone w komunikatorze iDziennika oraz zamieszczone na stronie szkoły w strefie rodzica. Procedury w razie konieczności będą dostosowywane do potrzeb. Bardzo proszę o zapoznanie się z nimi i ścisłe przestrzeganie.

Rok szkolny 2020/2021 rozpoczynamy w formie stacjonarnej, co oznacza, że zajęcia dydaktyczno-wychowawcze i opiekuńcze będą prowadzone w szkole. To od naszej odpowiedzialności i przestrzegania zasad w znacznej mierze będzie zależało bezpieczeństwo. Mimo wprowadzonych procedur, udostępnionych środków dezynfekujących w szkole, znacznych zmian organizacyjnych, dostosowanych do warunków naszej szkoły, nie jesteśmy w stanie zagwarantować 100% bezpieczeństwa uczniom, przedszkolakom i pracownikom, podobnie jak w innych instytucjach, w obecnej sytuacji epidemicznej. Dołożymy wszelkich starań, by ryzyko, zminimalizować, przestrzegając zasad, stosując się do zaleceń. To od odpowiedzialności nas wszystkich Uczniów, Państwa Rodziców, Nauczycieli i Pracowników szkoły w znacznej mierze będzie zależało funkcjonowanie szkoły w nowym roku szkolnym.

Zwracam się do Państwa z serdeczną prośbą, aby stosować się do zasad, które zamieszczono w procedurach (zamieszczone zostały w zakładce STREFA RODZICA).

Inauguracja nowego roku szkolnego 1 września nie będzie miała w tym roku tak uroczystej oprawy , jak w latach poprzednich. Uczniów klas II- VIII zapraszamy na spotkania w klasach z Wychowawcami, w czasie których zostaną zapoznani z procedurami bezpieczeństwa, zasadami organizacyjnymi pracy szkoły oraz odbiorą swoje podręczniki szkolne.

1 września, to dzień szczególny dla pierwszoklasistów rozpoczynających wspaniałą przygodę edukacyjną w szkole, dlatego serdecznie zapraszamy w tym dniu do szkoły Uczniów klasy I wraz z Rodzicami.

Również na wspólne powitanie nowego roku zapraszamy Rodziców z Dziećmi z oddziałów przedszkolnych.

Poniżej harmonogram spotkań

SALA NR 14

SALA NR 13

od ul. Kościelnej przy sali gimnastycznej

Na ostatnie wakacyjne dni życzę Wszystkim Uczniom, Przedszkolakom, Państwu Rodzicom bezpiecznego i radosnego wypoczynku.

Do zobaczenia w szkole.