Zakończenie roku szkolnego w gimnazjum

          23 czerwca był także dniem podsumowań i pożegnań w gimnazjum. Uczniowie zgodnie podkreślali, iż ten rok szkolny minął im bardzo szybko, a absolwenci  nie mogli uwierzyć, że kolejny już, trzeci etap kształcenia dobiegł końca. Jednak zacznijmy od początku. Na sali gimnastycznej o godzinie 10.30 zebrali się gimnazjaliści, zaproszenie rodzice i goście, nauczyciele i pracownicy szkoły. W części oficjalnej, zgodnie z tradycją,  w pierwszej kolejności pani dyrektor Irena Dzmarczyk podziękowała najlepszym uczniom i ich rodzicom za zdobycie świadectw z wyróżnieniem. Następnie nadszedł czas na dyplomy, upominki  i medale za aktywną. trzyletnią pracę w kołach zainteresowań i organizacjach. Absolwenci z dumą odbierali nagrody za działalność w: szkolnym kole PCK, OTOP, Wolontariacie "Wystarczy Chcieć", Szkolnym Klubie Europejskim Syriusz. Nie zapomniano także o uczniach ze 100% frekwencją i statuetce dla Sportowca Roku. Jednak na największe wyróżnienie zasłużyła uczennica klasy III gimnazjum Zuzanna Waloszczyk, która otrzymała statuetkę Dyrektora Szkoły za najlepsze wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, aktywność społeczną i udział w wielu konkursach przedmiotowych i interdyscypilnarnych. Następnie Dyrektor Szkoły podziękowała zarządowi Rady Rodziców i jej przewodniczącej pani Kamili Piskorskiej za ogromne poświęcenie w pracy na rzecz uczniów i naszej szkoły. 
W części artystycznej zaprezentowała się klasa II gimnazjum, która w genialny sposób sparodiowała atmosferę lekcji szkolnych, doli ucznia i nauczyciela i zaprosiła absolwentów na pokład Statku Przyjaźni. Następnie klasa III wraz z wychowawcą wspominała najciekawsze chwile, które razem przeżyli w naszej szkole. I tu oczywiście i absolwentom i nauczycielom łza zakręciła się w oku. Kolejne pokolenie młodych, wspaniałych ludzi idzie w świat, a my życzymy im szczęśliwej drogi!

 Zobacz zdjęcia - część oficjalna

Zobacz zdjęcia - część artystyczna

 
Jesteś tutaj: Strona główna