W tym wspaniałym dniu jak Dzień Matki ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego zorganizowanego w naszej szkole.

Chętni uczniowie mieli za zadanie wykonać pracę plastyczną pod tytułem „ Mama i ja”. Uczniowie zaprezentowali swoje wspaniałe umiejętności plastyczne i przedstawili siebie razem ze swoją wspaniałą mamą. Spośród wielu prac wyłoniliśmy zwycięzców:

• Dyplom za zajęcie I miejsca otrzymuje Tomasz Patalas z klasy VII
  • Dyplom za zajęcie II miejsca otrzymuje Hubert Nicpoń z klasy II
  • Dyplom za zajęcie III miejsca otrzymują ex aequo Maja Kowalczyk z klasy VB i Anna Jurek z klasy II.

Wyróżnienia otrzymują:

Maja Dolińska z klasy II, Gabriela Maciaszek z klasy III, Lenka Dolińska z klasy 5A, Zosia Ławniczak z klasy 5A, Marzena Zdziubany z klasy 5B, Agata Nicpoń z klasy VI.

Wszystkim uczniom bardzo serdecznie gratulujemy pięknych prac, wkładu pracy, chęci i pomysłowości.

Wszystkie dyplomy i wyróżnienia przesłane zostaną drogą e-mailową na konta uczniów.