Uczniowie, nauczyciele i absolwenci szkoły w Wysocku Małym na 56. Rajdzie Jesień Chopinowska

 

Dnia 10 września 2017 roku grupa 22 osób: uczniów, nauczycieli i absolwentów szkoły z Wysocka Małego wzięła udział w kolejnej edycji rajdu Jesień Chopinowska z metą przy pałacu Radziwiłłów w Antoninie. Trasa, którą przebyto na rowerach wiodła przez: Przygodzice, Górecznik (miał tam miejsce dłuższy postój), Dębnicę, Kociembę do Antonina. Podczas odpoczynków obserwowano florę i faunę głównie Parku Krajobrazowego Dolina Baryczy ze szczególnym uwzględnieniem ptactwa pobliskich stawów. Poza tym nauczyciele wdrażali uczniów do przestrzegania zasad ruchu drogowego. Na mecie czekały na wszystkich liczne atrakcje: piknik z grochówką, możliwość wzięcia udziału w Koncercie Chopinowskim, różne konkursy w tym strzelecki i inne. Po południu wszyscy zadowoleni jadąc ścieżką rowerową Antonin – Ostrów Wielkopolski i dalej przez Janków Przygodzki wrócili do Wysocka Małego.

 Zobacz zdjęcia 

 
Jesteś tutaj: Strona główna