Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

 

 4 września 2017 r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Społeczność szkolna oraz rodzice uczestniczyli we mszy świętej w Kościele Parafialnym w Wysocku Wielkim, a następnie w uroczystej akademii inaugurującej nowy rok szkolny 2017/2018. Miłym akcentem pierwszego spotkania po udanych i bezpiecznych wakacjach, była obecność Wójta gminy Przygodzice Krzysztofa Rasiaka, Przewodniczącej Rady Gminy Janiny Wojtasiak, radnej Marii Balcerek,  Przewodniczącej Rady Rodziców Kamili Piskorskiej  oraz sołtysa wsi Wysocko Małe Romana Strączkowskiego. Dyrektor Szkoły Irena Dymarczyk powitała wszystkich, zwracając szczególną uwagę na pierwszoklasistów i najmłodsze dzieci z oddziałów przedszkolnych. Zaspokoiła ciekawość uczniów prezentując wychowawców poszczególnych klas i kadrę pedagogiczną. Zwróciła także uwagę na główne zmiany w polskiej oświacie - wygaszanie gimnazjum, uruchomienie ośmioletniej szkoły podstawowej i wprowadzenie w klasach: I, IV i VII nowej podstawy programowej. Następnie uczniowie klasy VII zaprezentowali się w krótkim programie artystycznym. I tak kolejny rok szkolny przed nami. Życzymy wszystkim uczniom oraz nauczycielom wytrwałej i twórczej pracy oraz samych suksesów!

 Zobacz zdjęcia 

 
Jesteś tutaj: Strona główna