Wyróżnieni w programie Edukacja dla Doliny Baryczy

12 września 2017 r. odbyło się III Forum podsumowujące program Edukacja dla Doliny Baryczy. Gospodarzami tegorocznego Forum była gmina Odolanów i Zespół Szkół w Odolanowie, a organizatorem Stowarzyszenie „PARTNERSTWO dla Doliny Baryczy". Naszą szkołę na Forum reprezentowali koordynatorzy projektu - p. Dorota Kittler i p. Marek Pawlicki. Miło nam  poinformować, że zostaliśmy wyróżnieni za najbardziej systematyczny monitoring oraz wyrózniający udział w WIE (Wyjątkowej Inicjatywie Edukacyjnej) w Programie Edukacja dla Doliny Baryczy w roku szkolnym 2016/2017. Dzięki temu wyróżnieniu szkoła wzbogaci się o kolejne pomoce dydaktyczne - mapy ścienne, gry planszowe i banery do edukacji wszesnoszkolnej. 

 Zobacz zdjęcia 

 
Jesteś tutaj: Strona główna