Konkurs "Mistrz Dyktand i Mistrz Ortografii"

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Wysocku Małym zachęca uczniów do wzięcia udziału w konkursie ortograficznym online organizowanym przez serwis edukacyjny www.dyktanda. pl.

Jest on skierowany zarówno do lubiących tworzyć, jak i rozwiązywać dyktanda. Konkurs rozpoczyna się już 24 kwietnia i będzie trwał do 25 maja. Oprócz mistrzowskich tytułów na laureatów czekają liczne nagrody (130 atrakcyjnych zestawów nagród). Korzystanie ze strony i udział w konkursie jest bezpłatny.

Konkurs będzie się odbywał oddzielnie dla różnych grup wiekowych od klas 1-8 szkoły podstawowej. Im więcej dyktand uczestnik rozwiąże lub utworzy, tym więcej punktów zdobędzie, co przełoży się na wyższą pozycję w klasyfikacji.

Każdego dnia od 25 kwietnia do wygrania będą na facebook.com/dyktandapl dodatkowe nagrody. Formularz rejestracyjny i dodatkowe informacje dostępne pod adresem: dyktanda.pl

Przyłącz się do konkursu i naucz się ortografii z przyjemnością !