V Turniej Klubów Europejskich

      W środę 25 października 2017 r. nasza szkoła była gospodarzem rywalizacji Klubów Europejskich regionu Południowej Wielkopolski. Konkurs już od wielu lat jest organizowany pod patronatem posłanki do Europarlamentu - Krystyny Łybackiej oraz Europe Direct Punkt Informacji Europejskiej w Ostrowie Wielkopolskim oraz Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości. 5 - osobowe zespoły gimnazjalistów miały za zadanie przedstawić w ciekawy, kreatywny sposób wybrany kraj UE oraz rozwiązać test wiedzy. Naszą szkołę reprezentowali członkowie Szkolnego Klubu Europejskiego "Syriusz", uczniowie klasy III gimnazjum: Agata Orzechowska, Julita Sierakowska, Sandra Strzelczak, Janek Fluder i Paweł Nabzdyk. Ich talenty i wiedza zaowocowały zdobyciem II miejsca.Byliśmy z nich dumni, gdyż zaprezentowali się wspaniale! Było dowcipnie ale i pouczająco. Opiekunami Klubu istniejącego w szkole już 5 lat są Ewa Pilarska i Dorota Kittler.

Serdecznie gratulujemy tak udanego występu!

 Zobacz zdjęcia 

 
Jesteś tutaj: Strona główna Organizacje V Turniej Klubów Europejskich