Bijemy rekord WOŚP "Ratujemy i uczymy ratować"

         16 października po raz kolejny nasza szkoła przyłączyła się do akcji WOŚP "Ratujemy i uczymy ratować. Dzięki koordynatorce projektu - pani Lidce Szewczyk 80 dzieci pokazało, że pierwsza pomoc staje się czymś naturalnym i podstawowe czynności ratujące życie może przeprowadzić każdy. 

        Program Edukacyjny "Ratujemy i Uczymy Ratować" prowadzony jest nieprzerwanie od kwietnia 2006 roku i skierowany jest do klas I-III w szkołach podstawowych. Szkoły podstawowe przystąpiły do Programu dobrowolnie, a Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przekazała im bezpłatnie ponad 65 000 fantomów do nauki resuscytacji, podręczniki, filmy i inne niezbędne materiały dydaktyczne. Oprócz tego zrealizowano szkolenia dla nauczycieli, aby pomóc im w przygotowaniu się do prowadzenia zajęć z dziećmi. 

 Zobacz zdjęcia 

 
Jesteś tutaj: Strona główna