Turniej Piłki Halowej Chłopców

  

        26 października 2017 r. byliśmy gospodarzami gimnazjalnego Turnieju Piłki Halowej Chłopców. Przyjechały do nas drużyny z Jankowa Przygodzkiego, Dębnicy, Chynowy, Czarnegolasu oraz Przygodzic. Zespoły został podzielone na grupę A, w której znalazła się Dębnica, Janków Przygodzki oraz Chynowa, a w grupie B znalazł się Czarnylas, Przygodzicie oraz my czyli Wysocko Małe. Z grupy A do półfinału weszła drużyna z Dębnicy oraz Jankowa Przygodzkiego, a z dalszej rywalizacji odpadła Chynowa. Z grupy B wyszła drużyna z Przygodzic oraz Czarnegolasu.  Niestety my odpadliśmy z dalszej rywalizacji.
O III miejsce na podium walczyły drużyny z Czarnegolasu i Jankowa Przygodzkiego. Po zaciętej rywalizacji wygrał Janków Przygodzki. Walka o I i II miejsce toczyła się między Dębnicą i Przygodzicami. Chłopacy dawali z siebie wszystko, żeby mieć szanse na wygraną i zajęcie I miejsca w turnieju. Dokonała tego Dębnica, co oznacza, że Przygodzice uplasowały się na II miejscu.
         Gratulujemy każdej drużynie za to, że nie poddawali się i walczyli o każdą bramkę. Tak to już jest, że ktoś wygrywa, a ktoś przegrywa. W tym roku nam nie wyszło ale budujemy motywację na następny rok i mamy nadzieję na jak najlepsze wyniki.
Tabela miejsc:
I. Debnica
II. Przygodzice
III. Janków Przygodzki
IV. Czarnylas
V. Chynowa
VI. Wysocko Małe

( Relację przygotowali: Nikola Kołodziej i Patryk Bluz z klasy II gim.)

 Zobacz zdjęcia 

 
Jesteś tutaj: Strona główna