Mistrzowie Gminy Przygodzice w warcabach

12 grudnia w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Przygodziczkach odbyły się Mistrzostwa Gminy Przygodzice w warcabach 64. polowych. Na turnieju spotkały się 4 - osobowe zespoły z sześciu szkół podstawowych gminy.  Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VI: Agata Tomczak, Laura Zielezińska, Łukasz Bąk i Paweł Kątny. Ich indywidualne zwycięskie rozgrywki i remisy zaowocowały zdobyciem I miejsca i Pucharu Mistrza Gminy w Warcabach. Oprócz suksesu zespołowego III miejsce w kategorii dziewcząt zdobyła Laura Zielezińska, a w kategorii chłopców również III miejsce uzyskał Paweł Kątny.

Serdecznie gratulujemu tak dużego sukcesu zarówno uczniom jak i opiekunowi - panu Piotrowi Szkudlarkowi!