Strofy o jesieni - Konkurs Recytatorski

   8 grudnia 2017 r. w naszej szkole odbył się finał międzyklasowego konkursu recytatorskiego zatytułowanego W OGRODACH ZŁOTEJ JESIENI. Czternaścioro  uczestników z klas IV-VII szkoły podstawowej recytowało wiersze tematycznie związane z jesienią. Jury konkursu stanowili: dyrektor szkoły pani Irena Dymarczyk, nauczycielka pani  Izabela Krysik, przewodniczący samorządu uczniowskiego Adam Misiek oraz zastępca przewodniczącego Sandra Strzelczak. Komisja oceniała występujących pod kątem doboru tekstu, interpretacji, pamięciowego opanowania, estetyki słowa
 i wyrazu artystycznego. Pierwsze miejsce zajęła Joanna Piasecka, która recytowała wiersz Zofii Dąbrowskiej ,,Pani Jesień”. Drugie miejsce jury przyznało Elizie Grześczyk, która zaprezentowała utwór Doroty Gellner ,,Jesień u fryzjera”. Trzecie miejsce wierszem Juliana Tuwima ,,Strofy o późnym lecie” wywalczyła Oliwia Jendrasik.  Recytatorzy występowali przed swoimi kolegami i koleżankami
 z klas. Każdy występ nagradzany był gromkimi brawami. 

 Zobacz zdjęcia 

 
Jesteś tutaj: Strona główna