Dzień Seniora

         

            W dniu 14.01.2018r. uczniowie naszej szkoły mieli przyjemność zaprezentować  program artystyczny, dedykowany  starszym mieszkańcom Wysocka Małego. Odpowiadając na zaproszenie Pań Radnych, Rady Sołeckiej i innych organizacji lokalnych, młodzież szkolna uświetniła swoim występem spotkanie z okazji Dnia Seniora, które miało miejsce w Sali Wiejskiej w Wysocku Małym.                              Z tej okazji zafundowano zaproszonym Gościom krótką muzyczną podróż z tańcem dookoła świata, okraszoną humorystycznym słowem wiążącym. Zaprezentowany program był jedynie wybraną częścią większej całości, którą uczniowie mają w swoim repertuarze. W widowisku udział wzięli przedszkolacy, uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjaliści.  Barwne, dopracowane w szczegółach strojów i choreografii tańce, spotkały się z żywiołowym odbiorem widowni, a młodzi wykonawcy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Niedzielne popołudnie,  które upłynęło Seniorom w miłej i serdecznej atmosferze było dla uczniów nie tylko okazją do zaprezentowania swoich talentów i umiejętności, ale również sposobnością do poznania wielu mieszkańców naszej miejscowości w podeszłym już wieku, z którymi na co dzień młodzież nie ma kontaktu. Idea spotkań integrujących różne pokolenia lokalnej społeczności to doskonały pomysł na kształtowanie wrażliwości i postawy szacunku wobec osób starszych.

Serdecznie dziękujemy Organizatorom za zaproszenie!

 Zobacz zdjęcia 

 
Jesteś tutaj: Strona główna