26 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Tradycją szkolnego wolontariatu „Wystarczy Chcieć” jest udział w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tegorocznej, 26-tej edycji WOŚP wzięło udział 21 wolontariuszy naszej szkoły, a finał odbył się w niedzielę, 14 stycznia. W tym roku kwestowali: Marysia Kowalczyk, Wiktoria Adamus, Paulina Jankowska, Agata Tomczak, Amelka Szewczyk, Agata Grobelna, Szymon Grobelny, Marysia Banasiak, Sandra Strzelczak, Agata Orzechowska, Julita Sierakowska, Julia Błaszczyk, Ola Kraska, Dominika Paszek, Magdalena May, Paweł Nabzdyk, Adam Misiek, Kacper Ławniczak i Julia Kowalczyk. Pieniądze zebrane w czasie zbiórki zostaną przeznaczone przez Fundację na wyrównanie szans w leczeniu noworodków i zakup potrzebnego sprzętu dla oddziałów neonatologicznych w całej Polsce. Program finału przy sztabie Ostrowskiego Centrum Kultury był jak zwykle bardzo ciekawy, w organizację zaangażowało się mnóstwo organizacji i instytucji młodzieżowych, każdy pomagał tak, jak najlepiej potrafił. Nasza grupa kwestowała na ulicach Wysocka Małego, Wysocka Wielkiego i Ostrowa Wielkopolskiego. Pomimo zmęczenia i zimna wszystkim dopisywały humory, a życzliwość z jaką spotykali się kwestujący była najlepszą nagrodą za całodzienny trud. Nasza zbiórka była możliwa dzięki zaangażowaniu wielu nauczycieli, którzy w tym dniu pełnili opiekę nad naszymi uczniami: p.Iwony Grobelnej, p.Izabeli Krysik, p.Darii Kwapisz, p.Marka Pawlickiego, p.Piotra Szkudlarka, p.Pawła Wróblewskiego, p.Lidii Szewczyk i p.Justyny Perz. 

 Zobacz zdjęcia 

 
Jesteś tutaj: Strona główna Organizacje Wolontariat 26 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY