Jazda na łyżwach to super zabawa

O tym, że jazda na łyżwach to świetna zabawa mogli się przekonać uczniowie klasy VI. Wraz z wychowawcą Markiem Pawlickim, opiekunami Arkadiuszem Piaseckim i Łukaszem Pawlakiem skorzystali ze wspaniałej, nowej zimowej atrakcji Ostrowa Wielkopolskiego - sztucznego lodowiska. Nie dla każdego jazda na łyżwach okazała się sprawą prostą, ale na cóż są sprawniejsi koledzy i koleżanki? Wystarczyło złapać się za ręce i już śmigać po tafli lodu. Przy okazji było dużo śmiechu, radości i koleżeńskiej współpracy. Po wyczynach sportowych uczniowie klasy VI przespacerowali się na małe co nieco do restauracji  Mc Donald's i na zakupy do Galerii Ostrovia. Wwszyscy zgodnie stwierdzili, że to było udane popołudnie.