Wyjazd do kina Helios w czasie ferii zimowych

       W czwartek, 15 lutego,  pięćdziesięcioosobowa grupa uczniów postanowiła wybrać się do kina HELIOS w galerii AMBER w Kaliszu wraz z p. Urszulą Leśną, p. Ewą Cieluch, p. Elżbietą Madajką i p. Darią Kołodziej-Gałka. Tym razem młodzi wielbiciele wielkiego ekranu mieli do wyboru dwa seanse. Młodszej publiczności przypadła do gustu animowana ekranizacja słynnej opowieści o Byczku Fernando, która rozbawiła do łez
niejednego widza. Z kolei starsi uczniowie z niecierpliwością oczekiwali rozpoczęcia dramatu familijnego pt. „Cudowny chłopak”, który wzruszył i rozbawił miliony na całym świecie. Tradycyjnie, po wspólnie spędzonych chwilach w kinie, był również czas na skosztowanie smakołyków przy gwarnych rozmowach. W drodze powrotnej uczniowie już rozmyślali o kolejnej wspólnej wyprawie. 

 
Jesteś tutaj: Strona główna