I REGIONALNY KONKURS JĘZYKOWY DLA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH POWIATU OSTROWSKIEGO

W czwartek, 8 lutego 2018 w IV Liceum Ogólnokształcącym w Ostrowie Wielkopolskim odbył się I Regionalny Konkurs Językowy dla szkół gimnazjalnych Powiatu Ostrowskiego. Zadaniem uczniów było rozwiązanie testu obejmującego gramatykę, słownictwo, analizę tekstu oraz zagadnienia kulturowe. Naszą szkołę reprezentowali: Julita Sierakowska, Sandra Strzelczak, Dominika Stodolna i Szymon Grzywna z języka angielskiego, a także Agata Orzechowska z języka niemieckiego. Nasi trzecioklasiści zaprezentowali się bardzo dobrze i uzyskali wysokie wyniki, lecz tym razem nie udało się zająć miejsca na podium. Po konkursie uczniowie wzięli udział w warsztatach z języka hiszpańskiego i francuskiego. Wszyscy otrzymali gratulacje i podziękowania za udział w konkursie, który został objęty patronatem Starosty Ostrowskiego, p. Pawła Rajskiego.

 
Jesteś tutaj: Strona główna