Rajd Marzanny 2018

 

 Dnia 24.03.2018 r. grupa 23 uczniów Szkoły Podstawowej w Wysocku Małym oraz oddziałów gimnazjalnych wraz z 2 opiekunami wzięła udział w kolejnej edycji Rajdu Marzanna organizowanego przez między innymi Oddział PTTK w Ostrowie Wielkopolskim we współpracy z Gminą Przygodzice, który tym razem zakończył się metą przy Sali OSP w Wysocku Małym.
W związku z tak bliską odległością mety rajdu od szkoły, tym razem trasę pokonaliśmy pieszo. Na mecie czekało sporo atrakcji, konkursów, występów, a także pokaz wozu strażackiego. Nasi uczniowie odnieśli sukcesy w konkursach: piosenki (II miejsce), na najlepszą Marzannę (II miejsce), krajoznawczym (III i IV miejsce), oraz jako najliczniejsza grupa (I miejsce).
Uczestnicy z Wysocka Małego:Uczniowie: Kuba Kalis, Igor Kaczmarek, Dominika Paszek, Gabriela Moś, Maja Matysiak, Maria Banasiak, Sandra Strzelczak, Agata Orzechowska, Julita Sierakowska, Julia Błaszczyk, Kinga Adamczak, Gabriela Banasiak, Kinga Kania, Aleksandra Klimek, Weronika Strączkowska, Wiktoria Adamus, Agata Tomczak, Łukasz Bąk,  Magdalena Banasiak, Julia Ilska, Kamila Adamczak, Katarzyna Banasiak, Mateusz Adam.Nauczyciele: Paweł Wróblewski i Piotr Szkudlarek.

 
Jesteś tutaj: Strona główna