Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym

 

        25 kwietnia 2018 roku miały miejsce w naszej szkole Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym. Uczestnicy dopisali.W kategorii szkół podstawowych reprezentowane były szkoły z: Czarnegolasu, Dębnicy, Chynowej, Jankowa Przygodzkiego, Przygodzic, Przygodziczek i oczywiście Wysocka Małego. Zespoły składały się z czterech osób - dwóch dziewcząt i dwóch chłopców. W kategorii oddziałów gimnazjalnych reprezentowane były szkoły z Czarnegolasu, Chynowej, Dębnicy, Jankowa Przygodzkiego, Przygodzic i Wysocka Małego. Zespoły składały się z 3 osób.
Uczestnicy eliminacji rywalizowali w trzech dziedzinach:
1. tor sprawnościowy
2. wiadomości z zakresu udzielania pierwszej pomocy
3. dwuczęściowy test z wiadomości – krzyżówki drogowe i wiadomości z przepisów ruchu.
Rywalizacja między uczestnikami była zacięta i naprawdę trudno było wyłonić zwycięzców. Ostatecznie wyniki przedstawiały się następująco:
W kategorii szkół podstawowych:
I miejsce szkoła z Wysocka Małego w składzie Agnieszka Filipiak, Laura Zielezińska, Oskar Jendrasik, Maciej Urbaniak.
II miejsce szkoła z Dębnicy
III miejsce szkoła z Chynowej
W kategorii oddziałów gimnazjalnych:
I miejsce szkoła z Wysocka Małego w składzie Jan Fluder, Paweł Nabzdyk, Adrian Ratajczak
II miejsce szkoła z Przygodzic
III miejsce szkoła z Chynowej
Indywidualnie najlepsze wyniki osiągnęli:
- W kategorii oddziałów gimnazjalnych:
I miejsce Paweł Nabzdyk- Wysocko Małe
II miejsce Jan Fluder- Wysocko Małe
III miejsce Dominika Kaczmarek- Chynowa
- W kategorii szkół podstawowych:
I miejsce Maciej Urbaniak- Wysocko Małe
II miejsce Oskar Ławniczak- Dębnica
III miejsce Oskar Jendrasik- Wysocko Małe

Uroczystość zakończenia Turnieju swoją obecnością zaszczyciła pani Barbara Duczmal dyrektor GZES-u która wraz panią dyrektor szkoły w Wysocku Małym Ireną Dymarczyk wręczyła zwycięzcom nagrody i puchary. Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i długopisy.

 
Jesteś tutaj: Strona główna