TURNIEJ REKREACYJNO - SPORTOWY O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEJ RADY GMINY PRZYGODZICE

   11 maja 2018 roku odbył się w naszej szkole już XV Turniej Rekreacyjno - Sportowy o Puchar Przewodniczącej Rady Gminy Przygodzice dla uczniów klas I - III. Cieszy się on ogromną popularnością wśród najmłodszych, gdyż dzięki współzawodnictwu sportowemu uczniowie kształtują w sobie wiele pozytywnych cech charakteru i poznają się wzajemnie.
        10 - osobowe drużyny dzieci, składające się z pięciu dziewczynek i pięciu chłopców musiały zmierzyć się z trudnymi konkurencjami: piłka w tunelu, toczenie piłki głową, raki, zamiana koszulek, bieg braci syjamskich, froterka, sadzenie ziemniaków, skoki przez rzekę i rzuty do celu. Ich sprawność fizyczna i wytrwałość wywołały wielki aplauz kobiców na trybunach, którzy dopingowali wszystkich uczestników zawodów. Zwycięzcami pośród 6 rywalizujących drużyn zostali uczniowie z Wysocka Małego (z ilością 47 punktów), za nimi uplasowali się uczniowie z Chynowej (zgromadzili 39 punktów), a III miejsce zajęły dzieci z Przygodzic (otrzymując 33 punkty). Za trud, waleczność i poświęcenie puchary oraz piłki zwycięzcom i pozostałym drużynom wręczyły Przewodnicząca Rady Gminy Przygodzice Janina Wojtasiak wraz z  dyrektor GZEAS - u, panią Barbarą Duczmal w asyście dyrektora szkoły w Wysocku Małym Ireny Dymarczyk. 

Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie gratulujemy!

 
Jesteś tutaj: Strona główna