Koncert profilaktyczny Jacka Musietowicza

     Czy słowem można zranić? Czy uzależnienia są poza mną? Czy potrafię sobie radzić we współczesnym świecie pełnym wyzwań tak, aby móc codziennie spojrzeć w lustro? Na te bardzo ważne pytania spróbowali odpowiedzieć wspaniali rockowi wykonawcy - Jacek Musietowicz i jego syn Michał, którzy 27 kwietnia zawitali do naszej szkoły z programem słowno - muzycznym dotyczącym profilaktyki uzależnień i zdrowego stylu życia. Koncert był sumą obserwacji życia rockowego, aktorskiego i artystycznego w ogóle. Artyści zwrócili uwagę na agresję słowną, wulgaryzmy i skrótowość myślenia oraz przemoc w internecie. Recital stał się programem motywacyjnym, mówiącym o tym, że żadna sytuacja życiowa nie powinna skłonić młodego człowieka do sięgania po używki. Takiego zasłuchania, zadumy i refleksji dawno wśród młodych nie widzieliśmy!

 
Jesteś tutaj: Strona główna