Prezentacja projektów edukacyjnych

W dniu 12 czerwca uczniowie klasy II stanęli przed trudnym i jednocześnie wyczekiwanym zadaniem - prezentacją obowiązkowych projektów edukacyjnych. Wszystkie grupy projektowe pracowały nad wybranymi tematami pod opieką koordynatorów w sposób właściwy, systematyczny, z zaangażowaniem. Wykazały się planowym, zespołowym działaniem mającym na celu rozwiązanie konkretnego problemu, z zastosowaniem różnorodnych metod. Podczas prezentacji projektów uczniowie byli przygotowani do wypowiedzi, w sposób kreatywny przedstawiali wypracowane efekty wspólnych działań, umiejętnie dzielili się swoją wiedzą i wytworami pracy. Tematyka tegorocznych projektów była bardzo zróżnicowana i dotyczyła: 
I grupa: opiekun – Hieronim Duczmal, temat; „Polscy laureaci Nagrody Nobla”;

II grupa: opiekun – Izabela Krysik, temat: „Wojna i terroryzm we współczesnym świecie”;

III grupa: opiekun – M. Pawlicki, temat: „Wody powierzchniowe Baryczy”;

IV grupa: opiekun – Arkadiusz Piasecki, temat: „Świadome odżywianie – podstawa sukcesu, zdrowia i aktywności fizycznej”;

V grupa: opiekun – Justyna Perz, temat: „Angielski na wakacjach. Słowniczek turystyczny”;

VI grupa: opiekun – Dorota Kittler, temat: „Rzeźbiarze powierzchni Ziemi”.

Gratulujemy uczniom bardzo ciekawych prezentacji!

 
Jesteś tutaj: Strona główna