Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 w Szkole Podstawowej

 Zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas I - VI Szkoły Podstawowej w Wysocku Małym miało uroczysty charakter. Uczniowie w strojach galowych, zaproszeni goście i rodzice zebrali się na sali gimnastycznej, aby podsumować kolejny rok pracy. 28 uczniów otrzymało świadectwo z wyróżnieniem, a 12 uczniów dyplomy za 100 % frekwencję. W tym dniu pożegnaliśmy również panią Elę, wieloletnią pracownicę obsługi, która doczekała się zasłużonej emerytury. Obecne na akademii Przewodnicząca Rady Gminy Przygodzice Janina Wojtasiak i Dyrektor GZEAS - u Barbara Duczmal życzyły wszystkim uczniom wspaniałych i bezpiecznych wakacji. Oczywiście dyrekcja szkoły i wszyscy nauczyciele przyłączają się do tych życzeń. Wypoczywajcie, zwiedzajcie, spotykajcie się z przyjaciółmi i cieszcie wspaniałą pogodą. Do zobaczenia za dwa miesiące!

 
Jesteś tutaj: Strona główna