Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 w Gimnazjum

  Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 w Gimnazjum i klasie VII Szkoły Podstawowej miało zarówno uroczysty jak i refleksyjny charakter. Wszak żegnaliśmy klasę III gimnazjum, która będzie przez społeczność szkolną bardzo dobrze wspominana. Świetny wynik egzaminu gimnazjalnego, 16 świadectw z wyróżnieniem, udział w wielu konkursach i działalność charytatywna, tak w skrócie można scharakteryzować ten zespół klasowy. Ponadto dwie uczennice: Dominika Stodolna i Sandra Strzelczak z rąk pani Dyrektor otrzymały zaszczytną statuetkę Absolwenta Roku 2017/2018. Życzymy im w nowych szkołach dalszego rozwoju, spotkania życzliwych i mądrych nauczycieli oraz kolegów, a pozostałym uczniom naszej szkoły udanych wakacji i radosnego, aktywnego wypoczynku!

 
Jesteś tutaj: Strona główna