29 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIATECZNEJ POMOCY
WYGRYWAMY FINAŁ Z GŁOWĄ

( laryngologia, otolaryngologia i diagnostyka głowy)

Drodzy uczniowie !

Zbliżamy się do 29 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Już w tą niedzielę 31 stycznia 2021 roku Wolontariusze z całego świata będą zbierać fundusze dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Zebrane pieniądze będą przeznaczone na zakup takich sprzętów jak m.in. :

-zestawy endoskopów laryngologicznych,

- endoskopy giętkie,

- zestawy endoskopów sztywnych do oceny górnych dróg oddechowych

- egzoskopy,

- lasery diodowe,

- kardiomonitory,

- aparaty USG i RTG,

- koblatory do operacji migdałków

- lampy czołowe ,

- lampy operacyjne ,

- polisomnografie do diagnostyki bezdechu sennego,

- nawigacje optyczne otolaryngologiczne.

W tym roku, w związku z ograniczeniami pandemicznymi nie możemy wyjść wspólnie na ulice naszych miast, jednak mimo to każdy z nas może wkręcić się w pomaganie. Nasza Szkoła również wkręciła się w pomaganie, mamy wspólna szkolną eSkarbonkę na którą możemy przesyłać pieniążki. Zachęcamy wszystkich do wejścia na podany poniżej link i dokonanie wpłaty. Przesyłajcie ten link do rodziców, dziadków, znajomych, kolegów i koleżanek z prośbą o wsparcie 29 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Oto nasza wspólna szkolna eSkarbonka

W dniu finału można korzystać z innych form wsparcia m.in.: tradycyjnie wrzucić pieniążki do puszki chodzącym po ulicach Wolontariuszom, wziąć udział w Zumbie z Mariką online, jak również zakupić ciekawy przedmiot podczas licytacji - transmisja Live w dniu finału.

Oto numery telefonów do licytacji:

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wsparcia i pomocy . Bo jak nie my to kto  Pamiętajcie czasami wystarczy pójść za naszym mottem Szkolnego Wolontariatu i „ Wystarczy Chcieć”, a grosz do grosza i WYGRAMY jak to mówi Jurek Owsiak.

Pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie - wasze koordynatorki Szkolnego Wolontariatu „Wystarczy Chcieć” pani Lidka i pani Justynka. SIEMA