Dzień Nauczyciela i Dzień Papieski

    16 października dla społeczności szkolnej stał się dniem pamięci o największym Polaku - Papieżu Janie Pawle II oraz nauczycielach i pracownikach Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Wysocku Małym. Naszym uczniom pięknie udało się spleść te dwa jakże ważne wydarzenia. Były życzenia, laurki, wiersz i piosenki w podziękowaniu za trud wychowawczy i osiągnięcia dydaktyczne. Następnie uczniowie przygotowani przez panią Ewę Cieluch zaprezentowali spektakl słowno - muzyczno - filmowy o Janie Pawle II. Trwający przez 27 lat pontyfikat przyniósł Polsce duchowe i moralne odrodzenie oraz wprowadził nasz kraj do wspólnoty międzynarodowej. Jego wielka postać stała się przykładem dla każdego z nas - uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły, aby w życiu kierować się wzajemnym szacunkiem i miłością. 

 Zobacz zdjęcia 

 
Jesteś tutaj: Strona główna