Programowanie i czytanie u przedszkolaków

14 listopada dzieci z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Wysocku Małym gościły Panią Martynę Sakowską z  Grupy MAC. Pani Martyna przedstawiła dzieciom roboty Photon i zorganizowała zabawy dla przedszkolaków z elementami programowania. Dzieci wysłuchały z zainteresowaniem opowiadania autorstwa Gabrieli Rzepeckiej-Weiss pt. "Gdy Pola się zgubi" czytanego przez naszego gościa w ramach projektu "Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury". Książkę tę otrzymaliśmy w prezencie. Przedszkolacy byli niezwykle zaciekawieni formą zajęć, spotkanie przebiegało w niezwykle miłej atmosferze. Pani Martyna przyjęła od nas zaproszenie na kolejne odwiedziny. Zapraszamy i dziękujemy.