KONKURS FOTOGRAFICZNY „MY LOOK AT LONDON”

        

Wycieczka do Londynu obfitowała w wiele wrażeń, pozwoliła spojrzeć z bliska na kulturę brytyjską i życie Brytyjczyków. Każdy uczestnik wyjazdu obserwował na swój własny sposób zwyczajny dzień europejskiej metropolii, zwracając uwagę na różnorodność szczegółów. Zarówno Londyn, Oxford jak i Windsor zaskoczyły nas pięknem barw, klimatem odwiedzanych miejsc oraz charakterystycznym powiewem zupełnie innych tradycji. Wrażliwe oko nie mogło pozostać na to wszystko obojętne. Aby więc uchwycić to, co najbardziej nas urzekło, uczestnicy wzięli udział w konkursie fotograficznym „My look at London” (Moje spojrzenie na Londyn) i zaprezentowali zrobione podczas wycieczki zdjęcia. Prace uczniów były naprawdę wspaniałe i komisja konkursowa miała trudne zadanie, ale po długiej dyskusji wyłoniła następujące grono zwycięzców:

I MIEJSCE – Michał Pieczyński kl. 7 SP

II MIEJSCE – Magdalena Banasiak kl. 7 SP

III MIEJSCE Wiktor Kaczmarek kl. 7 S

WYRÓŻNIENIE – Błażej Kwiatkowski kl. 3 gimnazjum

WYRÓŻNIENIE – Agata Tomczak kl. 7 SP

WYRÓŻNIENIE – Zuzanna Nowak kl. 7 SP

WYRÓŻNIENIE – Gabriela Moś kl. 3 gimnazjum

NAGRODA PUBLICZNOŚCI – Maja Matysiak kl. 3 gimnazjum

Zwycięzcy i wyróżnieni otrzymali nagrody i dyplomy, a wszystkie zgłoszone do konkursu zdjęcia można zobaczyć na szkolnej wystawie.


 Zobacz zdjęcia 

 
Jesteś tutaj: Strona główna