Koncert „OTWARTE SERCA” dla Karolinki

Jak co roku, na początku grudnia, Towarzystwo Przyjaciół Chorych Hospicjum Św. Józefa w Ostrowie Wielkopolskim zorganizowało koncert charytatywny pod hasłem „Otwarte Serca”. Po raz kolejny zebrane w czasie kwesty przed koncertem fundusze zostały przeznaczone dla Karolinki, chorej na nowotwór nastolatki. Szkolny Wolontariat „Wystarczy Chcieć” pomagał w zbieraniu datków i tradycyjnie wspierał Towarzystwo Przyjaciół Chorych w organizacji kwesty. Wolontariuszami, którzy zaangażowali się w tę akcję, były uczennice klasy III gimnazjum: Paulina Kardaś i Angelika Stawicka oraz uczniowie klasy 4a SP: Julia Pawłowska i Eryk Wróbel. Wydarzenie miało miejsce 2 grudnia w Ostrowskim Centrum Kultury. W koncercie wystąpił Dixieland Band Ostrów, a o działalności wolontariuszy i wartości pomagania opowiedziała Prezes Towarzystwa Irena Kasprzak.

Jesteś tutaj: Strona główna Organizacje Wolontariat Koncert „OTWARTE SERCA” dla Karolinki