MIKOŁAJKI W SCHRONISKU

         W niedzielę, 9 grudnia, już po raz piąty, Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Wysocku Wielkim oraz Stowarzyszenie „Podaj Łapę”, zaprosiło wszystkich miłośników czworonogów do udziału w akcji „Mikołajki w Schronisku”. Tradycyjnie przed odwiedzinami szkolni wolontariusze przeprowadzili zbiórkę karmy, kocy, ręczników i misek dla bezdomnych przyjaciół. Pomimo faktu, iż pogoda nie była sprzyjająca, nie zabrakło chętnych do spacerów, a zebrana ilość karmy, kocy, smyczy i innych akcesoriów była imponująca. Szkolny wolontariat „Wystarczy Chcieć” w Wysocku Małym również się pojawił, a reprezentowali go uczniowie z klasy 5 i 4a SP: Julia Pawłowska, Eryk Wróbel, Kacper Czysty, Zofia Ławniczak, Amelia Banasiak, Lena Dolińska, Michalina Wróbel oraz Mateusz Adam wraz ze swoimi rodzicami.


 Zobacz zdjęcia 

 
Jesteś tutaj: Strona główna Organizacje Wolontariat MIKOŁAJKI W SCHRONISKU