Bądźmy #RazemNaŚwięta

W ramach akcji MEN #RazemNaŚwięta nasz Szkolny Wolontariat „Wystarczy Chcieć” zorganizował kilka przedświątecznych akcji charytatywnych. Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejsze wtedy, kiedy potrafimy się dzielić i obdarowywać innych dobrym słowem, chwilą wsparcia, rozmową, a także gdy pomagamy ten świąteczny czas zorganizować. Przygotowaliśmy więc świąteczne kartki oraz ozdoby choinkowe, aby następnie przekazać je Fundacji Nakarmieni.pl i w ten skromny sposób pomóc przygotować Wieczerzę Wigilijną dla osób samotnych w Ostrowie Wielkopolskim. Ilość kartek i świątecznych łańcuchów była imponująca! Ponadto, zorganizowaliśmy w naszej szkole zbiórkę słodyczy oraz artykułów spożywczych o dłuższym terminie ważności i przekazaliśmy paczki świąteczne dla potrzebujących z naszego środowiska lokalnego. Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom za wsparcie naszych akcji!

 Zobacz zdjęcia 

 
Jesteś tutaj: Strona główna Organizacje Wolontariat Bądźmy #RazemNaŚwięta