SPOTKANIE OPŁATKOWE WOLONTARIATU I PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ W I OKRESIE 2018/2019

Tradycyjnie już, szkolni wolontariusze podsumowali swoją działalność przy okazji spotkania wigilijnego, które odbyło się we wtorek 18 grudnia 2018r. W I okresie roku szkolnego 2018/2019 brali udział w takich akcjach jak: „Sadzenie Żonkili na Polach Nadziei” na zaproszenie Hospicjum Św. Józefa w Ostrowie Wielkopolskim, zbiórka karmy dla bezdomnych zwierząt i odwiedziny w schronisku, „Zapal Światełko”, „Mikołajki w Schronisku”, pomoc w organizacji koncertu charytatywnego „Otwarte Serca”, zbiórka artykułów spożywczych i przygotowanie kartek oraz ozdób świątecznych w ramach akcji #RazemNaŚwięta, zbiórka nakrętek dla Kubusia. Była to świetna okazja do wyróżnienia najaktywniejszych wolontariuszy i zaplanowania zadań w II okresie roku szkolnego. Naszym gościem była absolwentka, harcerka i wolontariuszka Zuzia Waloszczyk, która opowiedziała o świątecznej działalności harcerzy oraz Fundacji Nakarmieni.pl, organizującej wigilię dla osób samotnych w Ostrowie Wielkopolskim. Świąteczny klimat i wyjątkowa atmosfera udzieliła się wszystkim. Przybył Święty Mikołaj, który dla każdego uczestnika spotkania miał nie tylko upominek ale również serdeczną pogawędkę i wiele dobrych życzeń. Wspólne chwile przy kolędzie i opłatku z pewnością pomogą zebrać siły do aktywnej pracy przy kolejnych akcjach.

 Zobacz zdjęcia 

 
Jesteś tutaj: Strona główna Organizacje Wolontariat SPOTKANIE OPŁATKOWE WOLONTARIATU I PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ W I OKRESIE 2018/2019