WIELKIE GRANIE W POMAGANIE

Kolejny raz Szkolny Wolontariat „Wystarczy Chcieć” z Wysocka Małego przyłączył się do akcji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przy Sztabie WOŚP w Ostrowskim Centrum Kultury. Podczas 27-ego finału nasi wolontariusze kwestowali na ulicach Ostrowa Wielkopolskiego oraz Wysocka Małego i Wysocka Wielkiego. W niedzielę 13 stycznia, pomimo deszczowej pogody, ale w świetnych nastrojach i z ogromnym zaangażowaniem, zbieraliśmy fundusze na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Grupa kwestujących liczyła w tym roku 18 osób z klas: 4a, 7SP, 8SP i III gimnazjum. Kwota, którą wspólnie uzbieraliśmy wyniosła 9012,48zł. To imponujący rezultat. Akcja była możliwa dzięki dużemu zaangażowaniu rodziców i nauczycieli, którzy sprawowali opiekę podczas zbiórki w ośmiu mniejszych grupach wolontariuszy. W tym roku naszymi opiekunami byli: p.Karolina Dolińska, p.Sylwia Ilska, p.Karolina Ławniczak, p.Sławomir Skuła, p.Iwona Grobelna, p.Daria Kołodziej-Gałka, p.Justyna Perz, p.Piotr Szkudlarek, i p.Paweł Wróblewski. Dziękujemy wszystkim za świetną współpracę. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że pomaganie jest naprawdę dziecinnie proste!.