„HERBATKA DLA BABCI I DZIADKA”

 

           W dniu 1 lutego mury naszej szkoły gościły ponad sześćdziesięcioro Babć i Dziadków, którzy z radością przyjęli zaproszenie od swoich wnucząt – przedszkolaków, na uroczystość z okazji ich Święta. Nasi przedszkolacy przygotowali dla ukochanych Babć i Dziadków wiele niespodzianek. Był oczywiście urozmaicony program artystyczny, w którym każdy - nawet najbardziej nieśmiały milusiński, zaprezentował się w wierszyku, piosence i tańcu. Nie zabrakło także życzeń z głębi dziecięcych serduszek a także pięknych, własnoręcznie wykonanych upominków. Jak przystało na motto spotkania była to filiżanka ( to nic, że papierowa!) z przepyszną herbatką w środku, do zaparzenia w zimowy wieczór w cieple domowego zacisza. O rodzinną atmosferę spotkania zadbali rodzice przedszkolaków, którzy przygotowali część towarzyską z aromatyczną kawą i domowym ciastem na pięknie udekorowanym stole. W rozmowach Szacowni Goście nie kryli łez wzruszenia i szczęścia, którego w tym dniu dostarczyły im nie tylko wnuczęta, ale także ich własne ,dorosłe już dzieci. Słusznie zatem w jednym z wierszy przedszkolacy dziękowali dziadkom za to, że im rodziców dobrze wychowali.

 Zobacz zdjęcia 

 
Jesteś tutaj: Strona główna