UZALEŻNIENIOM STOP!

   

        14 lutego 2019 r. odbyła się kolejna edycja Gminnego Konkursu „Uzależnieniom Stop!”. Po raz 16. organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa w Chynowej we współpracy z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Przygodzicach. Tym razem uczestnicy mieli za zadanie wykonać piosenkę z własnym tekstem do przewodniego hasła
„ Piękno świata bez nałogów”. Celem konkursu było przybliżenie młodzieży tematyki uzależnień, kształtowanie u uczniów postawy asertywnej, rozwój postawy twórczej a także prezentowanie uzdolnień literackich i wokalnych W konkursie wzięło udział 10 uczniów z pięciu szkół naszej gminy. Wśród nich znalazły się dwie wokalistki z naszej szkoły : Zuzanna Nowak z kl. VII i Aleksandra Klimek z kl. VI.

          Jury zwróciło uwagę na fakt, że poziom wykonawczy był bardzo wyrównany,                teksty ambitne i traktujące o uzależnieniach w sposób poważny, niekiedy wręcz dramatyczny. Jedną z laureatek została nasza uczennica Zuzanna Nowak, która swoją interpretacją wywalczyła II miejsce. Do konkursu przygotowała ją p. Ewa Cieluch. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów wokalnych!

 Zobacz zdjęcia 

 
Jesteś tutaj: Strona główna