FILMOWY DZIEŃ KOBIET W 4A

Dobre maniery i sympatyczne gesty są z pewnością domeną chłopców z klasy 4a, którzy w piątek, 8 marca, w dniu święta wszystkich kobiet, zadbali o to, aby umilić swoim koleżankom ten wyjątkowy dzień. Odświętnie ubrani czwartoklasiści wręczyli kwiaty, złożyli piękne życzenia i zaprosili dziewczyny do kina. Spędzone wspólnie popołudnie było kolejną okazją dla całej klasy, aby poznać siebie nawzajem, zintegrować grupę i zacieśnić klasowe więzi. W filmie „Corgi-psiak królowej”, dzieci obejrzały historię Rexa, nieziemsko rozpuszczonego, ślicznego małego corgi, ulubionego pieska brytyjskiej królowej Elżbiety II. Rex przeżywa wiele przygód w Londynie, do którego przypadkiem trafia z pałacu pełnego przepychu i wygód. Zarówno Rex jak i czwartoklasiści wyciągnęli z tej historyjki pewien morał: że prawdziwych przyjaciół poznaje się w potrzebie. Był to z pewnością emocjonujący, świąteczny piątek i dla dziewczyn i dla chłopców.

 Zobacz zdjęcia 

 
Jesteś tutaj: Strona główna