Wycieczka klasy V do Warszawy

                W dniach 14 - 15 maja uczniowie klasy V wraz z wychowawczynią Ewą Pilarską i opiekunem Dorotą Kittler mieli przyjemność poznawać uroki stolicy Polski. Dwudniową wycieczkę rozpoczęliśmy wizytą na Stadionie Narodowym, gdzie zobaczyliśmy nie tylko boisko i koronę stadionu, ale także wraz z przewodnikiem byliśmy w szatniach piłakrzy oraz pomieszczeniach dla dziennikarzy. Choć pogoda nie sprzyjała spacerom, wszyscy dzielnie poznawali stolicę dalej - wjechaliśmy na taras widokowy PKiN oraz wraz z przewodnikiem przeszliśmy Traktem Królewskim. Kolejny dzień był równie ciekawy - byliśmy w Planetarium przy Centrum Nauki Kopernik, gdzie obejrzeliśmy film o układzie słonecznym, a potem zwiedziliśmy wystawę o eksploracji kosmosu. Nie mogliśmy też ominąć pięknych ogrodów na dachach Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego i podziwiać nowoczesną Warszawę.
Uczniowie klasy V zachwyceni stolicą już planują kolejny wyjazd. Najchętniej tam, gdzie zobaczą kolejny stadion!

 Zobacz zdjęcia 

 
Jesteś tutaj: Strona główna