KLASA 4a NA WYCIECZCE WE WROCŁAWIU

Wycieczki szkolne to zawsze wspaniałe przeżycia i mnóstwo atrakcji dla młodych poszukiwaczy przygód. Uczniowie klasy 4a wybrali się w tym roku szkolnym na taką wyprawę do pięknego Wrocławia pod opieką p. Darii Kołodziej-Gałki i p. Justyny Perz. Wycieczka odbyła się we wtorek, 4 czerwca. Początek programu to niezwykłe warsztaty edukacyjne i prezentacje na temat wody w Hydropolis-Centrum Wiedzy o Wodzie. Dzieci poznały teorie dotyczące pochodzenia wody i jej obecności we wszechświecie. Wszyscy uczestnicy wycieczki byli pod wrażeniem interaktywnych i multimedialnych pokazów. Kolejną atrakcją był spacer po mieście i przejazd kolejką „Polinka”, który wzbudził wiele emocji i radości. Uczniowie odbyli także relaksujący spacer w ogrodzie japońskim oraz zobaczyli tam pokaz fontanny multimedialnej. Nie zabrakło rejsu statkiem i zwiedzania zachwycającego Ostrowa Tumskiego. Czwartoklasiści weszli również na wieżę archikatedry św. Jana Chrzciciela. Wszyscy wrócili do Wysocka w pełni zadowoleni z obfitującego w niespodzianki dnia. Wycieczka była świetną okazją do wskazania uczniom sposobów aktywnego spędzania wolnego czasu, odpowiedzialnego i kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych oraz kształcenia postaw szacunku dla polskiego dziedzictwa kulturowego, przyrody i historii.

.

 Zobacz zdjęcia 

 
Jesteś tutaj: Strona główna