Radosne świętowanie z okazji Dnia Dziecka

          Ten dzień zawsze w naszej szkole należy do wyjątkowych. Wspólne świętowanie rozpoczęliśmy od spotkania w sali gimnastycznej. Pani dyrektor i przewodnicząca Rady Rodziców – p. Kamila Piskorska złożyły wszystkim Dzieciom z okazji Ich święta życzenia i zaprosiły do wspólnej zabawy. Wielką niespodziankę przygotowały dziewczyny z ósmej klasy, inaugurując wspólne świętowanie współczesnym tańcem, a pokaz sportowy w wykonaniu Elizy Grześczyk i Neli Bogdajewicz z V klasy wzbudził nasz zachwyt. Wszystkie artystki otrzymały gromkie brawa od koleżanek , kolegów, nauczycieli i rodziców. Po krótkim programie rozpoczęły się zajęcia zgodnie z wcześniej ustanowionym harmonogramem.. Były więc zabawy na dmuchanym zamku, zjeżdżalni i trampolinie, a także konkursy i międzyklasowe sportowe zawody . Każdy więc mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie. Wielką niespodziankę wszystkim sprawił wyjątkowy gość - klaun Czesio, który doskonale bawił zarówno najmłodszych , jak i starszych uczniów, organizował zabawne konkursy i wywoływał uśmiech na twarzach każdego dziecka.

          O przekąski dla wszystkich, jak zawsze, zadbała Rada Rodziców. Były więc napoje, lody, słodkie przekąski i oczywiście pieczone kiełbaski. Nawet nieco chłodny dzień nie pokrzyżował naszych planów , a humory dopisywały wszystkim do późnych godzin popołudniowych. To był radosny, niezapomniany dzień. Dziękujemy.

Samorząd Uczniowski

 Zobacz zdjęcia 

 
Jesteś tutaj: Strona główna